среда, 23 мая 2012 г.

Zjazd blogerów

Mniej więcej tydzień temu odbyło się pierwsze międzynarodowe spotkanie blogerów. A w ubiegły weekend w Zamościu miało miejsce drugie spotkanie blogerów i również międzynarodowe. Oba spotkania były na tyle udane, że powstał pomysł zorganizowania kolejnego spotkania w szerszym gronie. A więc Ola, Dima i ja zapraszamy na spotkanie wszystkich miłośników języków obcych. Spotkanie odbędzie się w Warszawie 2 lub 3 czerwca. To znaczy spotkanie będzie trwało tak naprawdę dwa dni, a więc można się dołączyć w dowolnym z nich :)

12 комментариев:

 1. Chętnie bym przyjechała, ale niestety, w tej chwili to dla mnie za daleko ;). Niemniej mam nadzieję, że ekipa bloggerowa zjawi się tłumnie i będziecie się dobrze bawić. Koniecznie dajcie potem znać, jak było!

  ОтветитьУдалить
 2. Oj, też chętnie spotkałbym się, ale niestety trzeciego czerwca mam ważne święto rodzinne :( Mam tylko nadzieje, że to nie ostatni zjazd.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Czy to będzie ostatni zjazd, czy nie, to zależy również od Ciebie. Przecież sam równie dobrze możesz coś podobnego zorganizować. :)
   Dla mnie to będzie ostatni zjazd w Polsce, bo niedługo jadę do domu!

   Удалить
  2. mam nadzieję, że dla mnie nie ostatni, chociaż rezygnuję ze studiów i niedługo po tym spotkaniu wracam na ojczyznę :)

   Удалить
  3. Oczywiście, chętnie też zorganizowałbym taki zjazd, ale jeżeli Ty wracasz do Rosji, Svetophil wraca na Ukraine, Aithne jest w Japonii i kilku blogerów mieszka poza granicami Polski to mała część z nas zostanie tutaj :(

   Удалить
  4. No co ty takiego piszesz, Piotrku, czyżby nie było więcej blogerów w Polsce, oprócz tych wymienionych? Nie mówiąc już o osobach, które nie mają blogów, ale czytają i są zainteresowane językami i - potencjalnie - zjazdami :)

   Удалить
  5. nie szkodzi, że wracam na Ukrainę: na mnie cały czas możecie liczyć :)

   Удалить
 3. wow!! :) koniecznie muszę wziąć udział :))

  ОтветитьУдалить
 4. Chętnie się wybiorę, gdzie dokładnie odbywa się to spotkanie.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Adam, proszę napisz do mnie maila na campanula at list.ru, a podam Ci telefon i szczegóły.

   Удалить